Якщо Ви замислюєтеся про потребу купівлі нового відра для сміття і, крім того, бажаєте збільшити комфорт під час перебування на кухні, то рекомендуємо купити відро для сміття TE22.1110.05.049. Його об'єм становить 13 л. Підйом кришки відбувається під час відкриття фасаду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сміттєвого відра | Висувне |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 13 л |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 340 мм |
| Тип | Відра сміттєві |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | Висувне |
| Тип кріплення | До фасаду |
| Ширина модуля | 400 мм |
| Вид | Контейнер для сміття |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Ппастик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037,30 ₴


