

Подовжувач для офісу GTV на 1 розетку SCHUKO із заземленням, заряджання USB 5V 2A, сірий
- В наявності
- Код: 002438
1 719 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач вбудований для офісу на 1 розетку із заземленням SCHUKO, заряджання USB 5V 2A, сірий AE-BPW1S1UCH-53 створює додатковий комфорт на робочому місці, звільняючи від дротів на стільниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Захисна кришка | Так |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Подовжувач вбудований |
| Тип підключення | Евровілка |
| USB-зарядка | Є |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність навантаження | 3600 Вт |
| Номінальний струм | 16 А |
| Монтажний отвір | 100 мм |
| Напруга на USB-порти | 5 В |
| Струм USB-порту | 2 А |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідна розетка | Schucko |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719 ₴

