



Тримач для полиці IF FLIPPER з дюбелем для полиць із ДСП прозорий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002434
5,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач прозорий FLIPPER 10601020ZZ з дюбелем для полиць із ДСП розрахований на мінімальну товщину полиці 12 мм. До комплекту входить дюбель із єврогвинтом 5 мм 10604010ZN.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italiana Ferramenta |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Стяжка |
| Мінімальна товщина полиці | 12 мм |
| Глибина свердління | 10 мм |
| Діаметр свердління | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,10 ₴

