

Полицетримач IF Peki для скляних полиць 4-10мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002433
30,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Peki полицетримач для скляних полиць 4-10мм 16013040YA під засверловку призначений для виробів завтовшки від 4мм до 10мм. Полку надійно фіксується завдяки зажимному механізму. Завдяки своєму дизайну Peki впишеться практично в будь-який інтер'єр. Багато дизайнера використовують його в своїх проектах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italiana Ferramenta |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Полицетримач |
| Тип монтажу | Під засверловку |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Діаметр штока | 5 мм |
| Призначення | Для скляних полиць |
| Максимальна товщина скла | 10 мм |
| Вид | Полкодержателі |
| Тип кріплення | Прихований |
| Товщина полиці | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,80 ₴

