Петля Rejs напівнакладна
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002422
18,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петлі меблеві дозволяють регулювати фасад в трьох площинах. Петля clip-on відрізняється простотою конструкції, невисокою ціною і досить великою надійністю. Крім цього, вся продукція Rejs випускається з нікельованим покриттям, внаслідок чого її можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Існують лапки з регулюванням, що дає можливість швидше і простіше здійснювати підгонку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб накладання | Напівнакладна |
| Кут відкриття, град. | 110 |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Петлі |
| Тип монтажу | Slide-On |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Вид | Петлі |
| Міжцентрова відстань | 32 мм |
| Тип кріплення | Шуруп |
| Вид петлі | Полунакладная |
| Тип петлі | Для ДСП |
| Кут розкриття | 110 |
| Тип закривання | Без доводчика |
| Тип монтажної планки | Звичайна |
| Діаметр чашки | 35 мм |
| Кут установки | 90 |
| Висота планки | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,90 ₴

