Профіль ручка меблева Rejs RU 9 I L=52 алюміній
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002415
40,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Встановіть Профіль колодку меблеву RU 9 I L = 52 алюміній TI21.0887.07.035 на своїх меблях і Ви додасте їй стильніший вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Колір ручки | Алюміній |
| Довжина між отворами для гвинтів | 32 |
| Країна виробник | Польща |
| Вид | Меблеві ручки |
| Матеріал | Алюміній |
| Міжцентрова відстань | 32 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ручки | Накладка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40,50 ₴

