Напрямні Rejs L=350 повновисувні 45мм кулькові
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002408
251,60 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Направляючі-телескопічні кулькові Rejs TH03.0106.01.062 з номінальною довжиною 350мм володіють багатьма незаперечними перевагами в порівнянні з, наприклад, роликовими системами, серед яких можна відзначити високу вантажопідйомність, а також надійна фіксація скриньки, що дозволяє робити меблі, що відповідає найвищим дизайнерським і споживчим вимогам. Для більшої зручності, кожен поставляється нами комплект напрямні Rejs входить інструкція по його установці. Дана продукція відмінно зарекомендувала себе в експлуатації. Можливі різні модифікації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина напрямних | 350 |
| Тип направляючих | Кулькові |
| Колір | Цинк |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Напрямні |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Кількість в упаковці | 2 |
| Тип висування | Повне |
| Вид | Повне |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Вага комплекту | 0.95 кг |
| Тип кріплення | Шуруп |
| Тип направляючої | Телескопічні кулькові |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Додатково | |
| Номінальна навантаження | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251,60 ₴

