
Мікроліфт L-450 мм (Е50) REJS з гачком
- В наявності
- Код: 002404
194,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити мікроліфт L-450 мм (Е50) з гачком REJS, вбудований у Ваших меблях, Ви можете у нашому магазині. На сайті Ви знайдете різні варіанти меблевої фурнітури, які допоможуть оптимізувати місця для зберігання, зробити користування шафою-купе комфортнішим. Механізми для шафи мають різні цінові категорії й Ви обов'язково підберете виріб на свій смак. Тромбон REJS стане вигідним придбанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | 60 мм |
| Колір | Хром |
| Тип | Мікроліфт |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194,40 ₴

