Вирішивши купити Карго максі 400 6 рівнів Maxima Classic хром REJS WE31.0022.01.001, Ви збільшите функціональність своєї кухні. Цей товар підходить для секції заввишки 1900-2100 мм і завширшки 400 мм. Систему висування необхідно придбати додатково.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Сталь |
| Вид | Карго максі |
| Тип кріплення | Нижній |
| Ширина модуля | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Максі карго |
| Ширина секції | 400 |
| Висота карго | 2000 мм |
| Додатково | |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Кількість полиць | 6 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 084,50 ₴

