Вирішивши купити Карго максі 300 6 рівнів Maxima Classic хром REJS WE31.0021.01.001, Ви збільшите функціональність своєї кухні. Цей товар підходить для секції заввишки 1900-2100 мм і завширшки 300 мм. Систему висування необхідно придбати додатково.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина модуля | 300 мм |
| Колір | Хром |
| Тип кріплення | Нижній |
| Матеріал | Сталь |
| Вид | Карго максі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина секції | 300 |
| Висота карго | 2000 мм |
| Тип | Максі карго |
| Додатково | |
| Кількість полиць | 6 шт |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 730 ₴

