
Карго максі 300 5 рівнів Rejs Maxima Classic хром
- В наявності
- Код: 002392
7 958,30 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вирішивши купити Карго максі 300 5 рівнів Maxima Classic хром REJS WE31.0017.01.001, Ви збільшите функціональність своєї кухні. Цей товар підходить для секції заввишки 1700-1900 мм і завширшки 300 мм. Систему висування необхідно придбати додатково.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Сталь |
| Вид | Карго максі |
| Тип кріплення | Нижній |
| Ширина модуля | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Максі карго |
| Ширина секції | 300 |
| Висота карго | 1800 мм |
| Додатково | |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Кількість полиць | 5 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 958,30 ₴

