Якщо Ви замислюєтеся про потребу покупки нового сміттєвого відра і, крім того, бажаєте збільшити комфорт під час перебування на кухні, то рекомендуємо купити відро для сміття REJS JC603 30 WE14.1518.05.549. Він складається з секції з двома сміттєвими відрами, об'ємом 9 л і 20 л. Висувний механізм — Теескопічні напрямні з довідником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сміттєвого відра | Висувне |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 20.9 л |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Напрямні | Телескопічні з доводчиком |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | Висувне |
| Тип кріплення | Нижній |
| Ширина модуля | 300 мм |
| Вид | Контейнер для сміття |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Ппастик |
| Тип | Висувне відро |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 685 ₴



