

Тримач для полиці IF KRISTAL для скляних полиць під засвердлювання
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002385
23,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач для полиці для скляних полиць KRISTAL 16113040YA під засвердлювання предназначен для виробів завтовшки від 5 мм до 6 мм. Поличка надійно фіксується завдяки затискному гвинту. Завдяки своєму дизайну KRISTAL впишеться практично в будь-який інтер'єр. Багато дизайнерів використовують його у своїх проєктах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italiana Ferramenta |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Для скляних полиць |
| Тип | Полицетримач |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна товщина скла | 6 мм |
| Тип кріплення | Прихований |
| Тип монтажу | Під засверловку |
| Діаметр штока | 5 мм |
| Вид | Полкодержателі |
| Товщина полиці | 4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,90 ₴

