
Подовжувач для офісу GTV на 3 розетки SCHUCKO із заземленням, USB, аудіо, інтернет-вихід алюміній
- Немає в наявності
- Код: 002329
1 696,50 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подовжувач для офісу на 3 розетки SCHUCKO із заземленням, USB, аудіо, інтернет-вихід алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Струм USB-порту | 2 А |
| Напруга на USB-порти | 5 В |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 130 мм |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність навантаження | 3600 Вт |
| Номінальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна розетка | Schucko |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 696,50 ₴

