Гачок меблевий Siro SM8165/BDJ2K
- В наявності
- Код: 002302
133,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні і якісні матеріали, які передбачають довготривале та інтенсивне використання цих меблевих гачків. Встановіть гачок для меблів Siro SM8165/BDJ2K виробництва Австрії на своїй меблів і Ви додасте їй стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Стиль | Дитячий |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип кріплення | Клейова стрічка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,40 ₴

