У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих гачків. Встановіть гачок для меблів Siro 1064/ZN21 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | Сталь |
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Стиль | Сучасний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип | Гачки |
| Тип кріплення | Саморіз |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384,10 ₴


