Гачок меблевий Siro H007/A5
- В наявності
- Код: 002298
162,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих гачків. Встановіть гачок для меблів Siro H007/A5 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Гачки |
| Стиль | Сучасний |
| Тип кріплення | Саморіз |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Висота | 51 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162,80 ₴

