У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих гачків. Встановіть гачок для меблів Siro 2227/93ZN1 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Хром |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Гачки |
| Матеріал | Сталь |
| Стиль | Сучасний |
| Тип кріплення | Врізний |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Глибина у відкритому стані | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 844,60 ₴


