У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих гачків. Встановіть гачок для меблів Siro 1658/N1 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Країна виробник | Австрія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сталь |
| Тип | Гачки |
| Стиль | Сучасний |
| Тип кріплення | Прихований |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Глибина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


