У виробництві використовуються міцні і якісні матеріали, які передбачають довготривале та інтенсивне використання цих меблевих гачків. Встановіть гачок для меблів Siro 1980/ZN29A4 виробництва Австрії на своїй меблів і Ви додасте їй стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Старе срібло |
| Матеріал | Метал/Пластик |
| Тип | Гачки |
| Глибина | 64 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Стиль | Класичний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип кріплення | Саморіз |
| Декорування | Зі вставкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529,50 ₴

