У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих гачків. Встановіть гачок для меблів Siro 1979/ZN29A4 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Старе срібло |
| Тип | Гачки |
| Декорування | Зі вставкою |
| Матеріал | Метал/Пластик |
| Стиль | Класичний |
| Тип кріплення | Саморіз |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Глибина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320,20 ₴

