У виробництві використовуються міцні і якісні матеріали, які передбачають довготривале та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 563/105ZN10 виробництва Австрії на своїй меблів і Ви додасте їй стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Латунь |
| Довжина між отворами для гвинтів | 96 |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стиль | Класичний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Довжина ручки | 104 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Орнамент |
| Країна-виробник товару | Австрія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,70 ₴


