Дриль шурупокрут 420 Вт, 2 швидкості INTERTOOL WT-0104 займає гідне місце за співвідношенням ціна-якість, тому що зроблено з гарного матеріалу та має невисоку ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Шуруповерт |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 081 ₴


