Ручка меблева Siro 1863/88ZN27
- В наявності
- Код: 002275
151,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 1863/88ZN27 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Колір ручки | Нікель |
| Довжина між отворами для гвинтів | 64 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Країна виробник | Австрія |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина ручки | 88 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Матеріал | Сталь |
| Міжцентрова відстань | 64 мм |
| Стиль | Модерн |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Кількість в упаковці | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151,30 ₴

