У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 2211/202ZN21 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Колір ручки | Нікель |
| Довжина між отворами для гвинтів | 160 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Країна виробник | Австрія |
| Довжина ручки | 202 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482,10 ₴



Відправка з 16 квітня 2026