У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 2211/266ZN1 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Колір ручки | Хром |
| Довжина між отворами для гвинтів | 224 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Країна виробник | Австрія |
| Довжина ручки | 266 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 28 мм |
| Тип | Меблеві ручки |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Сталь |
| Стиль | Сучасний |
| Тип кріплення | Прихований |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Країна виробник товару | Австрія |
| Декорування | Вигин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584,20 ₴



