У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 2210/270ZN1 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Колір ручки | Хром |
| Довжина між отворами для гвинтів | 256 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Країна виробник | Австрія |
| Довжина ручки | 270 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Декорування | Хвилеподібність |
| Матеріал | Метал |
| Міжцентрова відстань | 256 мм |
| Стиль | Модерн |
| Тип кріплення | Гвинти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610,40 ₴

