У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 2108/328PB21 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Колір ручки | Алюміній |
| Довжина між отворами для гвинтів | 320 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Країна виробник | Австрія |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина ручки | 328 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Матеріал | Метал |
| Міжцентрова відстань | 320 мм |
| Стиль | Сучасний |
| Тип кріплення | Гвинти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,90 ₴


