
Ручка меблева Siro 2108/136PB21
- В наявності
- Код: 002251
189,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 2108/136PB21 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Колір ручки | Алюміній |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Країна виробник | Австрія |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина ручки | 136 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вид | Меблеві ручки |
| Матеріал | Метал |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Стиль | Сучасний |
| Тип кріплення | Гвинти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189,10 ₴

