
Ручка меблева Siro 2108/104PB21
- Під замовлення
- Код: 002250
Відправка з 16 квітня 2026175,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 2108/104PB21 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Колір ручки | Алюміній |
| Довжина між отворами для гвинтів | 96 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Країна виробник | Австрія |
| Довжина ручки | 104 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,70 ₴

