

Ручка меблева Siro 1499/16ZN5
- Під замовлення
- Код: 002249
Відправка з 16 квітня 2026170,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 1499/16ZN5 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Колір ручки | Золото |
| Тип ручки | Ручка-кнопка |
| Країна виробник | Австрія |
| Довжина ручки | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина між отворами для гвинтів | 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170,20 ₴

