У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 1499/16ZN4 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Колір ручки | Нікель |
| Тип ручки | Ручка-кнопка |
| Країна виробник | Австрія |
| Довжина ручки | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина між отворами для гвинтів | 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249,80 ₴



Відправка з 16 квітня 2026