У виробництві використовуються міцні та якісні матеріали, що передбачають довговічне та інтенсивне використання цих меблевих ручок. Встановіть ручку для меблів Siro 2092/65ZN1 виробництва Австрії на своїх меблях і Ви надасте їй стильного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIRO |
| Колір ручки | Хром |
| Довжина між отворами для гвинтів | 32 |
| Тип ручки | Ручка-кнопка |
| Країна виробник | Австрія |
| Довжина ручки | 65 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198,70 ₴

