
Ручка меблева Rejs AR31 60/32 алюмінієва
- В наявності
- Код: 002211
46,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Встановіть меблеву ручку RejsAR31 60/32 алюмінієва TI06.6205.07.035 на своїх меблях і Ви надасте їй стильнішого вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Колір ручки | Алюміній |
| Довжина між отворами для гвинтів | 32 |
| Тип ручки | Ручка-планка |
| Країна виробник | Польща |
| Вид | Меблеві ручки |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина ручки | 60 мм |
| Висота | 15 мм |
| Міжцентрова відстань | 32 мм |
| Стиль | Модерн |
| Декорування | Однотонні моделі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46,40 ₴

