
Ручка меблева AR05 192 алюмінієва
- В наявності
- Код: 002210
105,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Встановіть меблеву ручку AR05 192 алюмінієва TI06.0513.07.035 на своїх меблях і Ви надасте їй стильнішого вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Колір ручки | Алюміній |
| Довжина між отворами для гвинтів | 192 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Країна виробник | Польща |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Міжцентрова відстань | 192 мм |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Вид | Меблеві ручки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105,80 ₴

