Ручка меблева Rejs AR33 144/128 алюмінієва
- В наявності
- Код: 002177
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Встановіть меблеву ручку Rejs AR33 144/128 алюмінієва TI01.6334.07.035 на своїх меблях і Ви надасте їй стильніший вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Колір ручки | Алюміній |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кріплення | Гвинти |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Матеріал | Алюміній |
| Вид | Меблеві ручки |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина ручки | 144 мм |
| Висота | 32 мм |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Стиль | модерн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴

