


Підвіс меблевий Italiana Ferramenta LIBRA H7 комплект
- В наявності
- Код: 002168
786,60 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вам купити комплект, до якого входять підвіс меблевий LIBRA H7 лівий 63422270ZN і правий 63422260ZN і дві монтажні планки, призначений для навішування нижніх тумбочок. Він практично непомітний і витримує навантаження до 250 кг на парі. З його допомогою Ви легко зможете відрегулювати навісні тумби за висотою та глибиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italiana Ferramenta |
| Країна виробник | Італія |
| Навантаження на пару | 250 кг |
| Регулювання по висоті | 13 мм |
| Регулювання по глибині | 12 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення | Шуруп |
| Призначення | Нижні секції |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786,60 ₴

