Свердло Stanley для металу HSS-CNC d=3 мм, 61x33мм STA51023 займає гідне місце серед такої продукції, адже виробник перебуває багато років на ринку та його ім'я відоме в усьому світі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Довжина робочої частини | 33 мм |
| Виробник | Stanley |
| Тип | Свердло |
| Діаметр | 3 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Загальна довжина | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴

