
Свердло STANLEY для цегли, каменю, бетону d=8 мм, 120x75 мм
- В наявності
- Код: 002058
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло STANLEY для цегли, каменю, бетону d = 8 мм, 120x75 мм. STA58508 займає гідне місце серед такої продукції, адже виробник є багато років на ринку та його ім'я відоме в усьому світі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Виробник | Stanley |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 8 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | свердло по бетону |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴

