
Верстат точильний настільний з двома шліфколами 120 Вт, 2950 об/хв; 125х16х12,7 мм INTERTOOL DT-0806
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002024
926 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Верстат точильний настільний з двома шліфколами 120 Вт, 2950 об/хв; 125х16х12,7 мм INTERTOOL DT-0806 займає гідне місце по співвідношенню ціна-якість, т. к. зроблений з якісного матеріалу і має невисоку ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 120 кВт |
| Виробник | Intertool |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 926 ₴

