Дриль ударний 500 Вт, 0-2700 об./хв, 1,5-13 мм, реверс, плавне регулювання INTERTOOL DT-0107
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002023
892 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль ударний 500 Вт, 0-2700 об./хв, 1,5-13 мм, реверс, плавне регулювання INTERTOOL DT-0107 займає гідне місце за співвідношенням ціна-якість, тому що зроблена з гарного матеріалу та має невисоку ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Виробник | Intertool |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892 ₴

