
Шурупокрут 280 Вт, 230 В, 0-750об/хв, 1.0-10 мм, реверс, момент фіксації 23+1 INTERTOOL DT-0103
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002022
1 053 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шурупокрут 280 Вт, 230 В, 0-750об/хв, 1.0-10 мм, реверс, момент фіксації 23+1 INTERTOOL DT-0103 займає гідне місце за співвідношенням ціна-якість, тому що зроблено з гарного матеріалу та має невисоку ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Шуруповерт |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 5 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴

