Свердло для металу 5 мм HSS INTERTOOL SD-5050
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 001940
10,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для металу 5 мм HSS INTERTOOL SD-5050 займає гідне місце за співвідношенням ціна-якість, тому що зроблене з гарного матеріалу та має невисоку ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Свердло |
| Діаметр | 5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,40 ₴

