Підвіс Rejs правий коричневий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 001912
22,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вам купити підвіс меблевий правий коричневий Rejs призначений для верхніх тумбочок. Він практично непомітний і на парі витримує навантаження до 50 кг. З його допомогою Ви легко зможете відрегулювати навісні тумби за висотою та глибиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Метал/Пластик |
| Призначення | Верхні секції, полиці |
| Навантаження | 55 кг |
| Регулювання по висоті | 15 мм |
| Регулювання по глибині | 10 мм |
| Тип кріплення | Шуруп |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,10 ₴

