Нога меблева 60*60 мм h = 710 мм нікель із верхнім сталевим кріпленням може використовуватися як опора для столів або додатковий елемент меблів і вирізняється простотою монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 710 мм |
| Колір | Нікель |
| Тип | Меблеві опори |
| Країна-виробник товару | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴

