Петля Rejs 45* з довідником
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 001902
118,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петлі меблеві дають змогу регулювати фасад у трьох площинах. Пєтка clip-on вирізняється простотою конструкції, невисокою ціною й досить великою надійністю. Крім цього, вся продукція Rejs випускається з нікельованим покриттям, внаслідок чого її можна використовувати в приміщеннях із підвищеною вологістю. Є лапки з регулюванням, що дає можливість швидше та простіше здійснювати припасування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кут відкриття, град. | 105 |
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб накладання | Кутова |
| Кут установки, град. | 45 |
| Тип кріплення | Шуруп |
| Кут установки | 45 |
| Вид петлі | Кутова |
| Висота планки | 2 мм |
| Вид | Петлі |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип петлі | Для ДСП |
| Колір | Нікель |
| Міжцентрова відстань | 32 мм |
| Тип закривання | З доводчиком |
| Тип монтажної планки | Посилена |
| Кут розкриття | 105 |
| Тип монтажу | Clip-On |
| Діаметр чашки | 35 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Петлі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118,40 ₴

