Стяжка для стільниць QUICK 35 мм, L = 64 мм 2162101000 вимагає свердління отворів діаметром 35 мм у стягуваних частинах стільниць. Використання стяжки для стільниць неабияк спрощує збирання меблів, тому що стягування частин стільниці відбувається за лічені секунди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italiana Ferramenta |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Метал/Пластик |
| Товщина стільниці від | 25 мм |
| Тип | Стяжка столешні |
| Глибина свердління | 21 мм |
| Діаметр свердління | 35 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість в упаковці | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91,10 ₴


