
Карго Rejs 250 ефект хром бічне з тандемом Mini Variant
- В наявності
- Код: 001735
2 202,30 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У наявності є правобічна та лівобічна версії. Вирішивши купити Карго Rejs 250 ефект хром бічне з тандемом Mini Variant WE29.0124.01.062, Ви збільште функціональність своєї кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Цинк |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Карго |
| Ширина секції | 250 |
| Тип направляючих | Прихованого монтажу |
| Вид | Карго |
| Тип кріплення | Боковий |
| Ширина модуля | 250 мм |
| Доводчик | Є |
| Додатково | |
| Глибина | 485 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Тип монтажу | Бічне кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 202,30 ₴

