У наявності є правобічна та лівобічна версії. Вирішивши купити Карго 150 ефект хром MINI VARIANT REJS WE03.7584.01.062, Ви збільшите функціональність своєї кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Тип монтажу | Бічне кріплення |
| Тип доводчика | Немає |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина модуля | 150 мм |
| Тип кріплення | Боковий |
| Доводчик | Немає |
| Колір | Цинк |
| Тип направляючих | Телескопічні |
| Вид | Карго |
| Додатково | |
| Напрямні | Телескопічні |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина секції | 150 |
| Тип | Карго |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086,80 ₴

