Підвіс меблевий Hafele із заглушкою цинк комплект
- В наявності
- Код: 001516
97,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вам купити підвіс меблевий з цинковою заглушкою Hafele, призначений для верхніх тумбочок. Він практично непомітний і на пару витримує навантаження до 100кг. З його допомогою Ви легко зможете відрегулювати навісні тумби по висоті і глибині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hafele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сталь |
| Матеріал | Метал/Пластик |
| Призначення | Верхні секції, полиці |
| Кількість в упаковці | 2 |
| Навантаження на пару | 100 кг |
| Регулювання по висоті | 28 мм |
| Регулювання по глибині | 25 мм |
| Тип кріплення | Шуруп |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,20 ₴

